KIM JESTEM ?

 

Nazywam się Sebastian Pudłowski

Opisać siebie to WYZWANIE, dlatego  opowiem o moich pasjach ) Uwielbiam sport: piłkę nożną, bieganie czy siłownię. Aktywność  fizyczna dodaje mi mnóstwo ENERGII i ZAPAŁU do życia. Sprawia także, że codziennie na mojej twarzy pojawia się szczery UŚMIECH :), którym chcę zarażać innych…..

Moja SPONTANICZNA OSOBOWOŚĆ ubarwia mi życie, a wpływ na to ma towarzystwo ciągle poznawanych ludzi, od których się wiele uczę. Rodzina i przyjaciele są dla mnie najcenniejszą wartością, gdyż są przy mnie w najważniejszych momentach. Ogromną radość sprawia mi także zdobywanie nowej  WIEDZY i UMIEJĘTNOŚCI, które kształtują i rozwijają mnie z czasem. Dzięki nim optymistycznie patrzę na swoją przyszłość.

Jestem absolwentem kierunku: Chemii z Nanotechnologią Nowoczesnych Materiałów, jednak praca laboratoryjna nie zafascynowała mnie, aż tak mocno by się tym konkretnie zająć. To, co sprawiało mi radość to nawiązywanie nowych relacji z  ludźmi 🙂 Dlatego podjąłem pracę jako przedstawiciel handlowy, najpierw w dziale Edukacji, gdzie organizowałem kursy technik pamięciowych i szybkiego czytania. Ciekawa wiedza, która usprawniła mój system przyswajania wiedzy. Kolejnym etapem była praca w segmencie Nieruchomości, gdzie byłem doradcą klienta ds. sprzedaży i wynajmu. Praca wymagająca i zarazem pasjonująca.

To czego brakowało mi w pracy przedstawiciela, to ograniczenia czasowe i ilościowe: zamówień czy kontaktów. Pragnąłem także pójść we WŁASNYM KIERUNKU, by móc rozwijać prywatny wizerunek. I tak natrafiłem na Marketing Internetowy, który stał się moim automatycznym pilotem, który zaczął rozwiązywać moje wcześniejsze problemy. Dlatego założyłem Blog: ,,Dziennik Marketera”, aby pokazać jak wielkie są w nas pokłady możliwości do wykorzystania, a dzięki REKLAMIE i MARKETINGOWI INTERNETOWEMU jest to dużo łatwiejsze 🙂 Chciałbym podzielić się z Tobą tym, co może okazać się dla Ciebie największą wartością – moim doświadczeniem. Dlatego zapraszam na moją stronę, a jeśli Ciebie ona zainteresuje, to także do Współpracy !

Share This