KIM JESTEM ?

 

Nazywam się Sebastian Pudłowski

Opisać siebie to WYZWANIE, dlatego  opowiem o moich pasjach )
Uwielbiam sport: piłkę nożną, bieganie czy siłownię. Aktywność  fizyczna dodaje mi mnóstwo ENERGII i ZAPAŁU do życia. Sprawia także, że codziennie na mojej twarzy pojawia się szczery UŚMIECH :), którym chcę zarażać innych…..

Moja SPONTANICZNA OSOBOWOŚĆ ubarwia mi życie, a wpływ na to ma towarzystwo ciągle poznawanych ludzi, od których się wiele uczę. Rodzina i przyjaciele są dla mnie najcenniejszą wartością,  gdyż  są przy  mnie w najważniejszych momentach. Ogromną radość sprawia mi także zdobywanie nowej  WIEDZY i UMIEJĘTNOŚCI, które kształtują i rozwijają mnie z czasem. Dzięki nim optymistycznie patrzę na swoją przyszłość.

Jestem absolwentem kierunku: Chemii z Nanotechnologią Nowoczesnych Materiałów, jednak praca laboratoryjna nie zafascynowała mnie, aż tak mocno by się tym konkretnie zająć. To, co sprawiało mi radość to nawiązywanie nowych relacji z  ludźmi 🙂  Dlatego podjąłem pracę jako przedstawiciel handlowy, najpierw w dziale Edukacji, gdzie organizowałem kursy technik pamięciowych i szybkiego czytania. Ciekawa wiedza, która usprawniła mój system przyswajania wiedzy. Kolejnym etapem była praca w segmencie Nieruchomości, gdzie byłem doradcą klienta ds. sprzedaży i wynajmu. Praca wymagająca i zarazem pasjonująca.

To czego brakowało mi w pracy przedstawiciela, to ograniczenia czasowe i ilościowe: zamówień czy kontaktów. Pragnąłem także pójść we WŁASNYM KIERUNKU, by móc rozwijać prywatny wizerunek. I tak natrafiłem na Marketing Internetowy, który stał się moim automatycznym pilotem, który zaczął rozwiązywać moje wcześniejsze problemy. Dlatego założyłem Blog: ,,Dziennik Marketera”, aby pokazać jak wielkie są w nas pokłady możliwości do wykorzystania, a dzięki REKLAMIE i MARKETINGOWI INTERNETOWEMU jest to dużo łatwiejsze 🙂 Chciałbym podzielić się z Tobą tym, co może okazać się dla Ciebie największą wartością – moim doświadczeniem.     Dlatego zapraszam na moją stronę, a jeśli Ciebie ona zainteresuje, to także do Współpracy !

 

Zapisz się na mój Newsletter

 
Ja w mediach społecznościowych

Jakie są mocne strony biznesu w internecie? Jak rozwija go ktoś z realnym doświadczeniem w branży? Wywiad: Artur Wiktor z Grzegorz Ciupek ❤️ #SERVAQ ...

⚠ 😍 Najwyższy czas pokazać światu kolejne praktyczne wskazówki w marketingu internetowym ▶️📈 Z "przeciętnego Kowalskiego" do własnej sieci spółek wraz z setkami zadowolonych klientów. 💰😎🏆 Wysłuchaj kolejnego odcinka "Niebanalne Rozmowy o Biznesie" w roli głównej Grzegorz Ciupek 👏👏👏 Zobacz koniecznie ⤵ ▶️ 👉

View on Facebook

🤔 A gdyby #SERVAQ, dał Ci skonfigurowany od A do Z sklep internetowy? Porozmawiaj z nami o Tym 😍 ...

View on Facebook
Share This