Zapraszam do przeczytania artykułu: Jak zarobić w internecie – Szkoła Marketingu Internetowego Servaq. W piątek i sobotę odbyłem dwie niesamowicie inspirujące podróże: pierwsza do Katowic a druga – Oświęcim.

Z jakiego powodu odwiedziłem te miejsca ?

 

Jak zarobić w internecie – warsztaty Servaq

Mimo, że był to już weekend, nie pojechałem tam rekreacyjnie. Mój pobyt w tych dwóch miastach miał cel edukacyjny, gdyż odbywały się w nich bardzo wartościowe warsztaty Szkoły Marketingu Internetowego Servaq.

Zajęcia ruszyły z rozpędem po przerwie wakacyjnej. A ja chciałem uzyskać jak najwięcej informacji jak zarobić w internecie. Takie spotkania prowadzone są w kilkunastu miastach w Polsce i nie tylko.

Dla wyjaśnienia: Servaq – to firma, która udziela sprawdzonych i obecnie jedne z najlepszych narzędzi ( m.in. blog, autoresponder, strony przechwytujące, aplikacje i wiele innych) potrzebne do rozwijania swoich pasji w sieci czy prowadzenia różnego rodzaju projektów w internecie.

Posiada także ogromne zaplecze wsparcia technicznego ( prężnie działający support), szkolenia i nagrania online, a także co jest wg mnie kluczowe – bonusem są warsztaty stacjonarne, gdzie ,,soczysta” wiedza przekazywana jest od samych praktyków ( własnie na takich byłem 🙂 )

To, co uchylę Tobie rąbka tajemnicy……

Jak zarobić w internecie – pierwszy prelegent – Jakub Szukiełowicz, opowie o wartościach, które warto zastosować by ukierunkować swój biznes w internecie i nie tylko

W warsztaty w Oświęcimiu wprowadził nas Grzegorz Ciupek – współzałożyciel projektu Servaq. Podzielił się z nami swoim doświadczeniem biznesowym, a także wyróżnił wartości jakimi warto się kierować by dobrze prowadzić własny biznes.

Mam przygotowane ciekawe nagranie z Grzegorzem, którym się z Tobą podzielę. Oczekuj go już niebawem 🙂

Po naszym głównym mentorze i nauczycielu pojawił się Jakub Szukiełowicz, którego poznałem na moich debiutanckich warsztatach w Krakowie. To Kuba wprowadził mnie w tajniki marketingu internetowego, dzięki czemu sam mogę teraz przekazywać taką wiedzą innym. 

Ma on sporą wiedzę i chętnie się nią dzieli. Wiele cennych uwag jak zarobić w internecie  zostało przekazanych przez Jakuba, zresztą Sam posłuchaj:

 

Jakub J Zając  o tym jak zarobić w internecie i czerpać z tego przyjemność

Kolejna osoba na scenie to  Jakub J Zając ( kolejny Kuba, może to imię – to przepis na sukces? 🙂 ). W swoim wystąpieniu omawiał możliwości marketingu internetowego, czyli w skrócie: jak zarobić w internecie, nawet nie mając doświadczenia. To wielki walor, szczególnie dla osób zaczynających swoją drogę w sieci.

Kuba wcześniej sam próbował swoich sił w sposób stacjonarny (bezpośredni). Stwierdził po czasie, że zabiera mu to sporo jego cennego czasu. Postanowił to zmienić. Teraz korzysta z narzędzi marketingowych, a jak mu to wychodzi, opowie w tym nagraniu:

 


Warsztaty w Katowicach i Oświęcimiu dały mi odpowiedź na wiele pytań. Pokazały jak ukierunkować swoje dalsze działania w internecie. To także możliwość spotkania wielu osób, od których mogę czerpać wiedzę. Za to wielkie dzięki 🙂

Jeżeli powyższy artykuł: Jak zarobić w internecie – Szkoła Marketingu Internetowego Servaq oraz wypowiedzi ekspertów wniosły coś fajnego do Twojego życia, to bardzo się cieszę 🙂 Postaram się abyś otrzymywał jak najwięcej dobrej wiedzy, która pomoże Ci rozwijać się w kierunku, w którym pragniesz 🙂

Może zastanawiasz się jak samemu skorzystać z takich gratisowych warsztatów i narzędzi marketingowych, a nie jesteś do końca przekonany, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Masz teraz możliwość przetestowania takich narzędzi, a także przyjść na zajęcia w Twoim mieście. To tylko wartość jednej kawy w restauracji, a wiele może to dla Ciebie zmienić. Wystarczy się zapisać na stronie Servaq i przetestować a wówczas samemu się przekonasz.

Jeśli masz jakieś  pytania to zachęcam do kontaktu ze mną na facebooku: Sebastian Pudłowski oraz za pomocą maila: sebastian.pudlowski@gmail.com  Super jakbyś pozostawił komentarz poniżej. Służę Ci radą i pomocą.

Życzę owocnego tygodnia 🙂

Share This