Co przyniesie 2017 ? Wymowny tytuł i to w szczególnym okresie, bo w pierwszym dniu Nowego Roku. I choć zadałem takie pytanie, to nie dlatego, że jakoś głęboko się nad tym zastanawiam czy będę się jeszcze skupiał przez kolejne 365 dni. Wręcz przeciwnie! To jest pytanie retoryczne… Sami musicie sobie na nie odpowiedzieć 😉

Bo ja w głębi Duszy Wiem 🙂 Przyniesie mi to, co dokładnie sobie zaplanuje. I może nie wszystko z tego co postanowię i zapiszę zrealizuję w 2017 roku, to i tak zdaje sobie sprawę, że moje zorganizowane działanie znacznie przybliży mnie do tego, czego tak mocno pragnę 🙂 Przynajmniej tak czuję i dlatego Wam to piszę.

Wielu z Was  pewnie wypoczywa jeszcze po imprezie Sylwestrowej. Mam nadzieję, że mile pożegnaliście ,,Stary Rok” i treściwie powitaliście perspektywę nowego wkraczającego rozdziału w Waszym życiu, jaki przyniesie 2017 Rok. A ten ostatni wyjątkowy czas był spędzony w gronie najbliższych Wam osób. 

Dla mnie przełom 2016/17 roku wyglądał zupełnie inaczej, niż minione razy. To nie oznacza, że zrobiłem coś niepowtarzalnego, typu: szalona impreza, nieplanowany wyjazd gdzieś daleko, itp. Po prostu, nauczony doświadczeniem wyniesionym podczas minionych Sylwestrów postanowiłem obecny i zarazem szczególny czas, przeznaczyć zupełnie inaczej. A jak….

Poprzedni i dzisiejszy dzień spędziłem głównie z kartką papieru i długopisem. Założyłem sobie, że w pełni trzeźwo przemyślę sobie wydarzenia z poprzedniego roku/ lat, a następnie zastanowię się i zaplanuję zbliżający się okres kilkudziesięciu tygodni.

Co przyniósł zeszły 2016 rok?

 

Kiedy zaczynałem planować 2017 rok, podzieliłem swoje działania na kilka segmentów, nad którymi chcę popracować, a mianowicie:

1.Praca + Finanse, 2. Biznesy ( Projekty Biznesowe, głównie Internetowe ), 3. Relacje z Ludźmi

                             4. Duchowość,  5. Sport + Pasje

Zanim jednak do nich przeszedłem wróciłem pamięcią do wydarzeń z poprzednich lat, bo to one wykształciły we mnie człowieka jakim jestem obecnie. A co miało na to wpływ: hmn….długo by opowiadać, może to na inny prywatny artykuł. Natomiast, chciałbym zwrócić uwagę na jeden istotny aspekt, dzięki któremu jestem tak, a nie inaczej postrzegany przez innych, jak również mogę sam spojrzeć w lustro i powiedzieć: Jestem Szczęśliwy 🙂

Tym punktem zwrotnym jest otoczenie, a dokładnie jego zmiana i to zarówno w pracy, biznesie, jak również w życiu osobistym czy Duchowym. Dlatego nie bez przyczyny utarło się powiedzenie: ,,Z kim przystajesz takim się stajesz” , czyli np. weryfikuje Cię wytyczna osób ( przykładowo 5), z którymi najczęściej spędzasz czas.

Dlatego Sam teraz zastanów się w jakim otoczeniu przebywasz i czy ono doprowadzi Cię do miejsca, do którego w przyszłości dążysz, a może wręcz przeciwnie !

Jeżeli miałbym się skupić na osiągnięciach marketingowych, bo w tym temacie jest ,,Dziennik Marketera” , to poprzedni rok był szczególny – bo w nim nastąpiła inauguracja moich działań w Świecie Internetu. I choć zaczęło się mało optymistycznie, a to głównie spowodowane było złymi inwestycjami w programy zarobkowe, to dalej było już tylko lepiej 🙂

Wiele się zmieniło jak poznałem Grupę Servaq i skorzystałem z narzędzi marketingowych ( np. blog, na którym teraz piszę do Ciebie – maj zeszłego roku), a także rozwiązań pierwszej w Polsce praktycznej Szkoły Marketingu Inetrnetowego. Wówczas dopiero zrozumiałem, jak ważny jest wizerunek jaki wykreuję w sieci 🙂

I choć pierwsze miesiące, to głównie nauka przez testowanie różnych rozwiązań, bez znaczących efektów finansowych. To na swoim koncie mogę pochwalić się następującymi osiągnięciami:

-> Postawienie bloga i pierwszy artykuł (15.06.16.):
Jak blogować by zarabiać na pasji ?
-> 4 webinary dotyczące marketingu internetowego
-> Poprowadzenie warsztatów stacjonarnych w Szkole Servaq
-> Prowadzenie warsztatów online grupy filmowej w projekcie opisanym niżej

Także ostanie miesiące roku przyniosły bardzo ciekawe rozwiązania, dzięki którym bardzo optymistycznie patrzę w przyszły 2017 r. I tu chciałbym  m.in. wyróżnić dwa projekty, na których obecnie się skupiam w działaniach marketingowych:

I. Fast Profit – czyli innowacyjny projekt stworzony  od podstaw, dotyczący budowania Systemu Biznesów Rekomendacyjnych, a w swoim działaniu opierający się przede wszystkim na działaniu zespołowym, gdzie każdy ma jedno główne zadanie do wykonania. 

Dzięki temu uważam, że jest to świetne rozwiązanie dla osób początkujących w marketingu internetowym, bo nie muszą się od razu znać na wszystkim 🙂 Więcej informacji uzyskasz na stronie: Fast Profit  oraz posłuchasz zapisując się na konferencję: Rewolucja w Zarabianiu.

II. Money2Money– inaczej M2M, to drugi projekt w moim zestawieniu i w tym przypadku nie wymaga żadnych inwestycji. W skrócie dotyczy produktów bankowych, ale nie tylko. Polega on na polecaniu produktów będących w ofercie M2M,  jak również pokazywanie tych możliwości swoim partnerom.

Co jest także optymistyczne, wykorzystuje również sprawdzony System Działania, dzięki któremu jesteś w stanie już w pierwszym miesiącu zarobić około 1000 zł 🙂 Ja oczywiście służę pomocą i doświadczeniem dla nowych osób w rozwoju tego projektu: M2MZarabiajzeMną

Jeśli miałbyś pytania, co do powyższych projektów śmiało napisz do mnie: Sebastian Pudłowski

 

W takim razie co przyniesie 2017 Rok ?

 

Skoro czas wykorzystany na testowanie i  wybór sprawdzonych projektów biznesowych mam już za sobą, to teraz pozostaje mocne działanie, w kierunku w którym sobie założyłem. Na ten moment mocne fundamenty mam już postawione, także skupiam się kolejno na założeniach, by je konsekwentnie realizować.

CZY OKREŚLONY CEL MI W TYM POMOŻE……

Nic mnie tak nie motywuje jak jasny i sprecyzowany cel, a przedstawiony publicznie dodatkowo motywuje i zobowiązuje. Uważam, że warto określać takie cele, bo wtedy wiemy do czego dążymy i dodatkowo możemy weryfikować je na bieżąco. A znając możliwości zarobkowe projektów biznesowych, warto pokusić się o zaplanowanie efektów finansowych.

Ja właśnie taki plan postawiłem i zakładam w nim dojście do następujących miesięcznych zarobków z 3 projektów biznesowych ( o dwóch wspomniałem wcześniej ):

 

I. Fast Profit – min. 10 tyś zł
II. M2M – 5 tyś zł
III. Projekt (tajemnica) – 5 tyś zł 
Razem: ~ 20 tyś / m-c

 

Oprócz tego zaplanowałem wprowadzenie w tym roku własnych infoproduktów ( część jest już gotowa). Kolejne wyzwanie stanowi przeprowadzenie warsztatów dla grupy zajmującej się imprezami rozrywkowymi. A ostatnio ( w okresie Świątecznym) pojawiła się propozycja współpracy w zespole dwuosobowym w zakresie promocji marketingowych dla Firm ( jest to godne rozważenia 🙂 ).

Jak widać plan jest bardzo ambitny na ten rok. Co z tego wyniknie i ile zrealizuję, to czas pokaże. Ja jestem dobrej myśli i liczę, że jak najwięcej 🙂 Dlatego od razu zabieram się do działania.

 

Ty też masz już postawione cele…..
Gorąco Cię do tego zachęcam 🙂
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku 🙂

 

MYŚL POZYTYWNIE 🙂                  

    => =>   Tu mnie znajdziesz

Share This