7 wartości skutecznej strony internetowej. Z tym tytułem witam Cię ponownie na stronie mojego bloga: ,,Dziennik Marketrera”. Ostatnie wpisy dotyczą strony internetowej. Nie dzieje się to bez przyczyny, bo jak chcesz zaistnieć w sieci, własna strona będzie Ci do tego w mojej ocenie niezbędna.

 

 

Bez tego ani rusz, to jak murarzowi zabrałbyś kielnię do pracy ( gołą ręką nie będzie taki efektywny 🙁 ). W artykule: Jak stworzyć stronę internetową przedstawiłem Tobie proste sposoby, nawet na darmowe postawienie własnej witryny w internecie, albo możliwość przetestowania wsparcia krok po kroku grupy Servaq.

 

Następnie, wpis: Jak powinna wyglądać strona internetowa, napisałem aby uzmysłowić Ci, co tak naprawdę jest kluczowe na głównej stronie prowadzonej przez Ciebie domeny. Wiem, że jest to istotne, bo sam popełniłem na początku błąd, który teraz systematycznie edukując się, stopniowo naprawiam. A zdobytą wiedzą mam zamiar dzielić się z innymi, także z Tobą 🙂

 

Poprzez znajomość wartości strony internetowej szybciej zaistniejesz w internecie

Dlatego w obecnym wpisie chce umieścić wg mnie najważniejsze wartości strony internetowej, po to żebyś mógł skuteczniej budować swój wizerunek w sieci, nawiązywać relacje z ludźmi czy sprzedawać produkty.

 

Po jakimś czasie sprawi to, że zostawisz konkurencję daleko w tyle, bo większość osób nie angażuje się nad doskonaleniem strony WWW. Często swoją uwagę koncentrują tylko na stworzeniu witryny, a potem myślą, że samo się  jakoś rozkręci. A to tak prosto nie ma, warto być tego świadomym.

 

Twoja ,,wirtualna wizytówka” powinna być tworzona przy zachowaniu pewnych zasad dotyczących treści, istotnych aspektów technicznych oraz wartości strony internetowej. Ich poznanie pozwoli wnieść się takiej witrynie na wyższy level. A tego chyba przecież chcesz ?

 

Czym są owe wartości strony internetowej? Potrafisz odpowiedzieć na to pytanie?

W mojej opini na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zależy to głównie od wytycznych stawianych przed konkretną witryną. Jednakże wielu specjalistów w sieci  wspomina o uniwersalnych zasadach, czyli wymienia wartości strony internetowej.

 

 

Dlatego zebrałem 7 wartości strony internetowej, które warto poznać

 

Zainteresowanie – to pierwsza z kluczowych wartości strony internetowej

Okazując ludziom szczere zainteresowanie, sprawisz że Cie polubią, a  potem zaufają. Jak to możesz  uczynić… Wystarczy, że swoimi radami, produktami czy usługami będziesz pomagał ludziom rozwiązywać ich niejasne sytuacje. Znajdując receptę na ich ,,bolączki” jesteś w stanie zdziałać bardzo wiele.

 

Nawigacja po stronie – to druga z kluczowych wartości strony internetowej

 

Czasami złości mnie fakt, że nie mogę często znaleźć danego produktu w sklepie. Zdarza się, że  szukam czegoś kilka dobrych minut, kręcąc się w kółko miedzy stoiskami. Też masz podobnie? Szczególnie dotyczy to u mnie w małych sklepikach, bo w większych zadbali o to specjaliści z marketingu.

Podobne odczucia mam szukając konkretnych informacji w internecie. Stąd teraz rozumiesz jak ważna jest wydajna nawigacja i użyteczność informacji dla wartości strony internetowej. Dlatego warto od razu zadbać o profesjonalną stronę.

 

Zawartość strony – to trzecia z kluczowych wartości strony internetowej

Ten temat poruszyłem w artykule: Jak powinna wyglądać strona internetowa.

 

Żeby Cię zbytnio nie znużyć postanowiłem ten długi artykuł: 7 wartości skutecznej strony internetowej, podzielić na dwie części. Już niedługo oczekuj kontynuacji, a tymczasem warto się zastanowić nad przedstawionymi punktami i systematycznie je wprowadzać 🙂

Do usłyszenia 🙂

Sebastian Pudłowski

 

Share This