7 wartości skutecznej strony internetowej cz.2. Tak jak obiecałem przedstawiam dalszy ciąg artykułu: 7 wartości skutecznej strony internetowej. W nim poznasz kolejne 4 istotne wartości strony internetowej na jakie warto zwrócić uwagę, byś mógł skutecznie budować swój własny wizerunek w internecie.

 

Te wskazówki, jak również poprzednie pomogą Ci wyrobić dobre nawyki prowadzenia własnej witryny w sieci. Jeżeli je odpowiednio szybko wprowadzisz, gwarantuję że zyskasz naprawdę mocne wartości strony internetowej.

 


Zdaję sobie sprawę, że  podobnie jak mi, Tobie także zależy, by prawidłowo i efektywnie prowadzić swoje działania online. Dlatego wierzę, że skuteczne wartości strony internetowej, a także Twój wizerunek staną się  motorem przyszłych efektów. Tego Ci życzę 🙂

 


Jeśli kluczowy jest dla Ciebie wspomniany wizerunek, to w artykule: Kreowanie wizerunku- promocja siebie czy firmy, przedstawiam jeden istotny aspekt, który warto abyś poznał, by się wyróżnić na tle konkurencji. Zapraszam do lektury 🙂

 

 

Ok, to lecimy dalej z 4 wartości strony internetowej, bo szkoda Twojego cennego czasu 🙂

 

,,Intrygowanie czytelnika” – to  czwarta z kluczowych wartości strony internetowej

Ale ,,zgrabnie” to ująłem. Teraz pewnie masz na myśli jakiś przekręt, czy wprowadzanie w błąd Twojego odbiorcę. Nic z tych rzeczy. Chodzi mi bardziej o pozytywne zaskoczenie czytelnika ciekawym i inspirującym materiałem, który głębiej ,,wbije” go we własny fotel – oczywiście za pomocą wartości strony internetowej.

 

To jest super sprawa, bo zyskujesz wtedy stałego i wiernego odbiorcę swojej strony, który stale będzie oczekiwał nowych wpisów od Ciebie.  A może dzięki temu zdobędziesz nowego klienta czy partnera do współpracy. To wszystko jest możliwe, a sprawiają to niezwykłe wartości strony internetowej.

 

 

Prezencja strony – to piata z kluczowych wartości strony internetowej

Kiedy idziesz na randkę, na wesele, albo ważne biznesowe spotkanie, to zależy Ci pewnie, aby ładnie wyglądać. Zwracamy baczną uwagę, jak będziemy odebrani przez inne osoby. To może finalnie zdecydować o miłej rozmowie, spotkaniu a nawet kontrakcie biznesowym.

 


Podobnie jest z Twoją domeną i treściami na niej zamieszczanymi. Warto dodać trochę ,,zmysłowości” do własnej witryny, a wtedy efekt wizualny powinien z czasem przekuć się na zwiększenie wartości strony internetowej.

 

Bardzo fajne możliwości dobrego efektu na stronie zapewnia mi Servaq, gdzie za pomocą Generatora Divi robię to intuicyjnie. Wystarczy wybrane elementy przenieść i upuścić w dowolnym miejscu, aby utworzyć bardzo szybko ciekawy wpis. Jest to szybka forma nauki przez zabawę 🙂

 


Jak to zrobić ? Jest wiele sposobów: np. dodać film – zobacz < Tutaj >, wstawić grafikę: zdjęcia, 2D, 3D. Popularne są także animacje, które mogą pobudzić stałego czytelnika. Jeżeli chodzi o treści, to polecam: ciekawe historie ( głównie oparte na własnym doświadczeniu), relacje z różnych wydarzeń czy  wywiady z inspirującymi ludźmi.

 

 

Twoja nisza – to szósta z kluczowych wartości strony internetowej

Na początku Twojego projektu, biznesu, ważne byś dokładnie określił swoją grupę docelową. Zastanów się nad tym, co Ci przychodzi z łatwością i sprawia codzienną radość. Następnie ,,pokaż się światu”, czyli zacznij o tym pisać. W końcu przyjdzie taki moment, że zostaniesz zauważony.

 

W swoim środowisku, poznaj problemy Twoich odbiorców ( np. zrób ankietę ). Potem skup się na tym, jak rozwiązać niejasne kwestie własnej grupy docelowej. To wg mnie kolejne mocne wartości strony internetowej 🙂

 

Edukacja – to siódma z kluczowych wartości strony internetowej

I na koniec ,,wisienka na torcie”. Uważaj, bo nawet jeśli spełniasz wszystkie poprzednie wartości strony internetowej, a zabraknie Ci odpowiedniego rozwoju Twojego działania, to będziesz bardzo długo błądził i się stresował, że nic Ci nie wychodzi. Ja przez to  przechodziłem. Dlatego ważne by mieć na swojej drodze odpowiednie osoby, które pokierują cię krok po kroku do oczekiwanych rezultatów.

 


Ja takie wsparcie uzyskałem w Servaq, gdzie na warsztatach marketingowych zdobywam wiedzę i umiejętności od moich mentorów. Dzięki temu mocno ruszyłem z miejsca 🙂

 

Sam temu nie dowierzałem na początku, natomiast przez 14 dni przetestowałem system Servaq i teraz wiem, że był to dobry wybór.

 

 

Jeśli masz jakieś pytania w sprawie edukacji Servaq i przetestowania całego systemu: narzędzi, warsztatów, nagrań i wielu innych bonusów, to śmiało napisz do mnie < TUTAJ > a z miłą chęcią wszystko Ci wytłumaczę.

 

Gdybyś chciał dodatkowo uzupełnić informacje o dodatkowe  wartości strony internetowej, to także zapraszam jak w/w do kontaktu.

 

Życzę miłego i owocnego dnia 🙂
Sebastian Pudłowski

Share This